O nas

Kim jesteśmy

Międzynarodowe korzenie, lokalne perspektywy

Rozpoczynając działalność ponad 20 lat temu, zespół naszej firmy kierował się otwarciem na świat i stałym poszerzaniem możliwości inwestycyjnych w przeróżnych kulturach i środowiskach gospodarczych. Prowadzone projekty międzynarodowe są dla nas wciąż inspiracją, a pozyskane doświadczenia przekształcamy obecnie na możliwości oddziaływania w skali lokalnej. Z satysfakcją realizujemy projekty inwestycyjne na Śląsku i na południu Polski, gdzie bazując na lokalnym potencjale zmieniamy otoczenie, kreujemy nowe lokalizacje, tworzymy przyjazne miejsca do pracy i funkcjonalne obiekty dla biznesu.


Od wizji do realizacji

Naszą unikalną specjalizacją są projekty związane z rewitalizacją budynków biurowych, usługowych i przemysłowych. Wiemy jak każdej nieruchomości nadać nowe życie, wypromować lokalizację i jej otoczenie. Podejmujemy działanie by urzeczywistniać odważne wizje właścicieli nieruchomości i partnerów biznesowych. Wpływamy na unowocześnienie przestrzeni wokół naszych obiektów, a nasze inwestycje są często impulsem do rozwoju całych dzielnic miast. Jako inwestor cieszymy się uznaniem najemców, kontrahentów, mieszkańców i lokalnych władz.

Wyobraźnia i pragmatyzm

Celem do którego stale dążymy jest wykreowanie wartości dodanej dla inwestora, podmiotów współpracujących, a także pozytywne oddziaływanie na otoczenie. Uzyskujemy efekty dzięki wyjątkowemu połączeniu kreatywności z pragmatycznym podejściem do wszystkich etapów inwestycji. Jednocześnie dbamy o zapewnienie wymaganego bezpieczeństwa budowlanego i finansowego, aby stopniowo powiększać liczbę i skalę prowadzonych przedsięwzięć w długim terminie.

Obszary działalności Fortress Invest

Obecnie nasze działania nakierowane są na:


Strategia oparta na wartościach

Wartości, które wyznajemy nie zmieniły się od lat. Fundamenty, na których opieramy swój biznes zostały przez ostatnie 20 lat działalności umocnione nieprzeciętnymi wyzwaniami i przyjaźnią wspólników. Tożsamość kultury Fortress opiera się na wieloletnich relacjach i wspólnie wyznawanych wartościach. Wiemy, że wyznawane wartości i zaufanie stanowią solidną podstawę wszelkiej działalności w biznesie, a tym samym definiują naszą strategię inwestowania.  

Cenimy długoterminowe relacje z kontrahentami, cieszymy się opinią proaktywnego inwestora oraz pozytywną oceną instytucji finansowych.